Producenci
Promocje
28.01.22r | HOT THREESOME KMM  | PARA+ SINGIEL
28.01.22r | HOT THREESOME KMM | PARA+ SINGIEL
500,00 zł 400,00 zł
szt.
O firmieJako grupa SecretFace budujemy polski świat swingu.
Zajmujemy się organizacją największych i najbardziej prestiżowych wydarzeń w branży.
Prowadzimy kluby swingerskie, w których poczujesz się wyjątkowo i spełnisz swoje najskrytsze fantazje.
W naszej ofercie znajdziesz także wiele unikalnych propozycji wypoczynku w wielu krajach świata.

Podmioty tworzące naszą grupę to:

PRIVE CLUB (Lubliniec) – jest prywatnym miejscem dla swingersów, miłośników i sympatyków seksu grupowego położonym na Śląsku.
Nasz Klub to prawie 900m2 wysublimowanych , nowoczesnych i praktycznie urządzonych wnętrz na trzech poziomach, specjalnie zaprojektowanych i wyposażonych pod potrzeby swingersów.

EUPHORIA CLUB (Marki) – to lokal dla swingersów mający swą lokalizację w miejscu historycznego już klubu SwingSwing.Nasz Klub to prawie 500m2 nowoczesnych i praktycznie urządzonych wnętrz na trzech poziomach, specjalnie zaprojektowanych i wyposażonych pod potrzeby swingersów. Jest to kultowy klub z tradycją i doświadczeniem, który umożliwia Wam spełnianie swoich fantazji i osiąganie szczytów rozkoszy.

LAVA CLUB (Warszawa) – to elitarny lokal dla Par, Pań oraz Panów ceniących sobie najwyższy standard zabaw o tematyce swingerskiej.
Organizowane przez nas imprezy mają charakter zamknięty, zależy nam na Państwa dyskrecji oraz zabawie na najwyższym poziomie zawsze w dużym gronie!
To my wyznaczamy jakość swingu w Polsce!

SWING TRAVEL – stanowi powiew świeżości wśród klimatycznych wydarzeń na polskiej mapie swingu.  Ma na celu połączyć zarówno wszystkich doświadczonych miłośników seksu grupowego jak i początkujących entuzjastów, którzy dopiero wkraczają w ten ekscytujący świat. Jest to idealna opcja dla tych, którzy kochają podróże w najlepszym towarzystwie. Nic tak nie spaja jak wspólne odkrywanie najdalszych, najgłębiej ukrytych  zakątków świata. Gwarantujemy naszym podróżującym ekscytujące eskapady, domówki oraz wiele atrakcji podczas wspólnych wypadów, które nadadzą  niepowtarzalnego i niezapomnianego charakteru .

SWING UNITED – powstało specjalnie dla Was – całej społeczności swingerskiej w Polsce. Nasza ideą jest integrować, przełamywać bariery, stwarzać Wam okazje do poznawania siebie nawzajem, ponad podziałami! Swingunited jest inicjatywą większości podmiotów organizujących świat swingu w Polsce.
Organizujemy największe imprezy integracyjne w branży!do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl